top of page

תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר www.arte-il.com (להלן: "האתר") הינו אתר ברשת האינטרנט, המהווה חנות וירטואלית לרכישת הדפסים לבית ולחדרי ילדים, עם או ללא מיסגור –לבחירת הלקוח.

הפריטים המוצעים למכירה באתר –  הדפסים מעוצבים בעיצובה של אפרת גולדנברג.
כל המבצע ו/או המעוניין לבצע הזמנה מהאתר להלן ("משתתף") מצהיר ומתחייב כי הינו מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו.

הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד.
המחירים באתר כוללים מע"מ, אלא אם צויין אחרת במפורש.

מסיבות טכנולוגיות יתכן והצבעים אשר המזמין רואה על המסך שונים מהצבעים של ההדפס אותו יקבל בפועל. בדרך כלל מדובר בסטייה מזערית של הצבעים. החברה עושה את מירב המאמצים על מנת לספק מוצר איכותי, אך מובהר כי לא תחליף מוצר מהסיבה שהצבעים אינם זהים לצבעים ולטקסטורה אשר נצפו על ידי המזמין. צבעים במסך נראים שונה בין מסך למסך ובין המציאות.

התמונות באתר הינן להמחשה בלבד והנהלת האתר והחברה ישתדלו לעשות כמיטב יכולתן על מנת להציג תמונה מדויקת של המוצר עד כמה שניתן. אך עדיין יתכנו שינויים והבדלים בין הגדלים והפרופורציות, וניראות המסגרות וכד' הנראות על המסך לבין המציאות, הן של עיצוב ההדפס והן של המיסגור.

כל הזכויות שמורות: אין לשכפל, להעתיק, לצלם, לתרגם, לאחסן במאגר מידע
לשדר או לקלוט בכל דרך אחרת, בכל אמצעי אלקטרוני,אופטי, מכני, או אחר, כל חלק שהוא מאתר זה.
שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומר הכלול באתר הזה כולו או מקצתו - אסור בהחלט.

הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות וגם רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת לכך.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל עסקת רכישה שביצעה המזמין, לרבות, אך לא רק, בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן:
1. אם לאחר סיום עסקת הרכישה התגלה כי הפריט כבר לא נמכר.
2. אם יתגלה כי נפלה טעות בין מחיר המוצר או בתיאור המוצר באתר.
3. אם לא נקלטו במערכת פרטי כרטיס האשראי ופרטיו המלאים של המזמין.

משלוח תמונה

המשלוחים נעשים באמצעות חברת שליחויות חיצונית, וחברת ARTE אינה אחראית על בעיות או עיכוב במסירת המשלוח מצידם.

הזמנות של הדפסים בלבד נשלחות לכל חלקי הארץ למעט מקרים או מקומות חריגים שחברת השליחויות לא יכולה להגיע אליהם. במקרה חריג ניצור עמכם קשר.

הזמנות של הדפסים ממוסגרים יישלחו (לעת עתה) רק באזור תל אביב והסביבה: תל אביב - נתניה - אלקנה - אשדוד.

במקרים מיוחדים ניצר ליצור עמנו קשר ולראות אם ניתן לפעול אחרת.

ישנה אפשרות של איסוף עצמי מהסטודיו בתל אביב – לאחר קבלת הודעה שההזמנה מוכנה לאיסוף ובתיאום מראש.

החברה תספק למזמין את הפריטים באמצעות חברת שילוח עצמאית. אספקת הפריטים על ידי חברת השילוח תיעשה בתוך מספר ימים ממועד ביצוע ההזמנה באתר.

החברה איננה אחראית לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח, לרבות איחור בביצוע האספקה.
לא תתאפשר אספקת פריטים בימי שישי/שבת/ערבי חג וחג.
על המשתמש ומזמין מוצרים מהאתר לעשות הגהה קפדנית, בטרם קניה.

דיוור
אישור במקומות המיועדים לכך באתר ו/או בכלים לכך כי המשתמש יהא מנוי על הדוא"ל השיווקי של ARTE מהווה אישור להיכלל ברשימת הדיוור של "ARTE".

ביטול עסקה
עפ"י הוראות חוק הגנת הצרכן, אין לבטל עסקה בגין מוצר שיוצר לפי דרישה מיוחדת. אי לכך, באתר זה ביטול עסקה יתאפשר רק עד רגע שליחת ההזמנה לבית הדפוס – כיוון שכל הזמנה נעשית בהתאמה אישית. לכן כל הודעת ביטול שתתקבל לאחר מועד זה, לא תאושר. 

פרטיות

ARTE מתחייבת שלא לעשות שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצורך ביצוע העסקאות, ולשם הפצת חומר שיווקי ו/או פרסומי של ARTE.

מוסכם בזאת, כי אין באמור כדי להגביל את ARTE ו/או מי מטעמה מלעשות שימוש במידע לא מזהה, שאינו נוגע למשתמש ספציפי כלשהו (למשל: מספר המשתמשים באתר, התפלגותם וכד'), ושימוש זה יהיה מותר וייעשה על ידי ARTE ו/או מי מטעמו על פי שיקול דעתם הבלעדי.

סודיות המידע

ARTE נוקטת בכל האמצעים המקובלים והסבירים לשם אבטחה והגנה על הנתונים בו. יחד עם זאת, למרות מאמצי ARTE לאבטח את הנתונים המצויים באתר, ייתכנו עדיין מקרים של פריצה למערכות המידע של האתר, וחשיפת הנתונים שבהן לגורמים שלישיים כלשהם, ואפרת ו/או מי מטעמה לא יישאו באחריות כלשהי בגין כל נזק, עקיף או הפרטים שיתקבלו ממך באתר ישמשו אותנו לצרכים סטטיסטיים שונים, ובתנאי שפרטים אלו לא יזהו אותך אישית.

כל מידע אישי אשר יישלח אל ARTE באמצעות טופס "יצירת קשר" וכד', יישאר חסוי. וARTE לא תשתמש בדואר האלקטרוני של המשתמש, חוץ מאשר לשלוח את הניוזלטר של ARTE או להשיב על שאלות המשתמש אשר נשלחו באמצעות טופס "יצירת קשר" וכד'.

המשתמש זכאי בכל עת להסיר את פרטיו מרשימת התפוצה של האתר באמצעות לחיצה על הקישור "הסרה מרשימת התפוצה" שיופיע בעת קבלת הניוזלטר בדואר האלקטרוני.

חתימה

כל סט הדפסים מודפס עם חתימת המותג על אחד ההדפסים. (בקטן יחסית ובצד)

קניה נעימה, ARTE.

bottom of page